
Матрац Highfoam Faino Kray, розмір 120x200 см
- В наличии
- Код: Faino Kray
3 955 ₴
+380 (96) 310-38-66
Салон І. Авраменко 3
- +380 (96) 882-07-07Склад-магазин В. Великого 31 Б
- +380 (97) 653-88-08Салон В. Великого 9
- +380 (96) 981-86-36Сотрудничество
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матрац Faino Kray жаккард (Файно Край) Ортопедичний матрац Highfoam Faino Kray із середнім ступенем жорсткості сторін. Євро-каркас з HardFoam - інноваційного матеріалу, що гарантує стійкість та комфорт. Він відрізняється надійністю та довговічністю, має підвищену щільність та жорсткість і не викликає алергічних реакцій В основі матрацу знаходиться блок пружин C-Rich. Кожна пружина виготовлена за технологією, яка забезпечує насичення пружини мікроелементами вуглецю. Саме цей елемент відповідає за покращення міцності кожної пружини, рівномірно розподіляючи навантаження по всій площі, і уникнення ефекту «хвилі». Особливості: Висока еластичність. Відмінна амортизація. Повітро-проникність. Гігроскопічність." Характеристики: Ступінь жорсткості - вище середньої (IV), Максимальне навантаження - 110 кг. Висота матрацу - 17 см. Шари матрацу: Пружинний блок C-Rich. Термовойлок. Євро-каркас з HardFoam. Чохол: тканина - жакард, чохол - незнімний. *Тканина чохла матрацу може бути змінена на розсуд виробника. Офіційна гарантія: 18 місяців Гарантія на тривалий термін служби: 8 років Також можна придбати: топпери, захисні накладки. Вироблено в: Україні. Категорія: Матраци. Колекція: Faino
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Highfoam |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант товару | 120x200 см |
| Висота матраца | 17 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Ефект зима / літо | Нет |
| Жесткость | (IV) Вище середньої |
| Колекція | Faino |
| Максимальне навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Наповнювачі | Пружинний блок; Піна ортопедична; Термовойлок |
| Особенности | гіпоалергенні; недорогі; двосторонні; жорсткі |
| Размер | 120x200 см |
| Тип блока | Пружинний блок Bonnel |
| Тип матраса | Ортопедичний |
| Форма | Односпальні; Двоспальні |
| Чехол | Жакард |
- Цена: 3 955 ₴


